Aktualności

Aktualności

Hotel Investment Trends Poland & CEE i Hotel Trends Poland &CEE 2024

Maciej Sikorski

Vortune Equity Group ma przyjemność zaprosić na Konferencję Hotelarz (Hotel Investment Trends Poland & CEE i Hotel Trends Poland &CEE 2024), która odbędzie się w dniu 20 maja w Renaissance Warsaw Airport Hotel. Spotkanie to dedykowane jest profesjonalistom, inwestorom oraz Top Managementowi branży hotelarskiej.

Podczas tego wydarzenia Eksperci skupią się na analizie i dyskusji dotyczącej aktualnej sytuacji hotelarstwa w Polsce oraz regionie Europy Środkowo-Wschodniej. To doskonała okazja do zdobycia wartościowych informacji rynkowych, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

W panelu dyskusyjnym „Dlaczego akurat hotele? Inwestorzy hotelowi o tym, dlaczego zdecydowali się wejść w ten segment rynku, co ich zaskoczyło i czy było warto” udział weźmie Paweł Komar, Przewodniczący Rady Nadzorczej Vortune Equity Group. Dyskusja obiecuje być inspirująca, z uwagi na bogate doświadczenie i unikalne perspektywy panelistów: Artura Kozieja, Elżbiety Lendo, Piotra Puchały i Pawła Ryszkiewicza. Początek dyskusji zaplanowano na godzinę 16:45.