Aktualności

Aktualności

HIT 2024: Podsumowanie panelu "Dlaczego akurat hotele? Inwestorzy hotelowi o tym, dlaczego zdecydowali się wejść w ten segment rynku, co ich zaskoczyło i czy było warto".

Maciej Sikorski

Podczas Forum HIT 2024, Rafał Szubstarski, redaktor naczelny „Hotelarza”, prowadził dyskusję z inwestorami na temat ich wejścia na rynek hotelarski oraz wyników ich inwestycji. W panelu uczestniczył Paweł Komar, Przewodniczący Rady Nadzorczej Vortune Equity Group, który podzielił się doświadczeniami z inwestycji w apart hotele, wynikającymi z potrzeby dywersyfikacji w sektorze nieruchomości.

Dyskusja ukazała perspektywy i wyzwania inwestorów, takich jak Artur Kozieja (Europlan), Elżbieta Lendo (Lendo Hotels Group), Piotr Puchała (Grupa Prestige) oraz Pawel Ryszkiewicz (Belmonte). Panel dostarczył cennych informacji o dynamicznie rozwijającym się rynku hotelarskim w Polsce.

Wnioski końcowe panelu:
1) Inwestycje w sektor hotelarski mogą być korzystne, ale wymagają odpowiedniej strategii i dywersyfikacji.
2) Różnorodne doświadczenia uczestników panelu pokazują, że kluczowe jest dostosowanie modelu inwestycyjnego do warunków rynkowych oraz posiadanych zasobów.

Pełen materiał dostępny na Hotelarz:
https://www.e-hotelarz.pl/artykul/100610/hit-2024-dola-i-niedola-hotelarskiego-inwestora-czyli-dlaczego-akurat-hotele/